AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Anadolu Üniversitesi, AÖF sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Sınav sonuçlarına öğrenci otomasyonundan erişilebilecektir. Aşağıda harf notları, anlamları, sınıf ve ders geçmeye ilişkin bilgilendirme bulunmaktadır. Ara sınav notu, dönem sonu notunun %30’ini oluşturmaktadır.

Sınav sonuçlarınızı kontrol için: http://aof.anadolu.edu.tr

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ EDEBİLİR MİYİM?
Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

MAZERET SINAVI NEDİR?
Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye’de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa’da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ya da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir